ELEKTROINSTALACE, VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

CHYTRÁ DOMÁCNOST

ZAPOJENÍ A PROGRAMOVÁNÍ - ABB FREE HOME

Znamená komfort a úspory.  

Kompletní zapojení, nastavení inteligentní elektroinstalace a jednotlivých prvků. Řešíme domovní inteligentní elektroinstalace, které snadno splní i budoucí požadavky na úpravy a změny. Snadné ovládaní osvětlení, vytápění, chlazení, ovládaní žaluzií, dveřní komunikace, závlaha a další systémy ve Vašem domě.

Ovládaní celého domu je možné nejen pomoci vypínače, ale dotykového panelu, mobilního telefonu a tabletu. Jedním z příkladů využití chytré domácnosti je možnost automatického spínání venkovních žaluzii. S východem slunce se otevřou do nastavené polohy a se západem se uzavřou nebo v závislosti na rychlosti větru se žaluzie vytáhnou, aby nedošlo k jejich poškození.

Lze využít pro různé spínání světelných scén led pásků - lze jedním kliknutím zatáhnout rolety a ztlumit osvětlení. Ovládání světel, zásuvek, otevírání vrat, dveří a jiných prvků z mobilního zařízení s náhledem v přehledné aplikaci.

Lze do systému zařadit IP kamery a ty si můžete zobrazit na tabletu - vše v jedné aplikaci. Doplněním chytré domácnosti ABB-free@home o ABB Welcome Midi získáte přehled o návštěvě, která na vás zvoní na mobilním zařízení i když zrovna nejste doma, můžete návštěvě odpovědět, otevřít dveře.

Každodenní rutinu v elektroinstalaci lze vyřešit automaticky.


Chytrá domácnost
Chytrá domácnost