Pondělí - Sobota 8:00 - 18:00 hod.

KAMEROVÉ SYSTÉMY BRNO

BYTOVÉ DOMY - BYTY - RODINNÉ DOMY - DŘEVOSTAVBY - PRŮMYSLOVÉ HALY - ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY - KOMERČNÍ PROSTOR

ROZŠÍŘENÍ - OPRAVA - SERVIS - MONTÁŽE KAMEROVÉHO SYSTÉMU

IP KAMEROVÝ SET - IP KAMERY - CCTV - AHD - TVI - CVI - HIKVISION A DAHUA

Řešíme individuálně na míru.

Mimo montáže nových profesionálních bezpečnostních kamerových systému provedeme kontrolu, opravu, údržbu a rozšíření stávajícího zabezpečovacího systému. 

Instalace kamerového systému na dům se záznamem a možností vzdáleného dohledu. Vzdálený dohled je příhodný použít i pro bytové domy, firmy, provozovny, haly, chaty a chalupy. Mít tak zajištěný nepřetržitý záznam o všem co se v okolí děje za vaší nepřítomnosti s příležitostí živého zobrazení na mobilním zařízení. Získání identifikace pachatele a pořízení následného důkazu o trestné činnosti. 

Venkovní a vnitřní kamera s nočním viděním nebo barevným nočním obrazem funkcí pro rozpoznání objektů a jejich klasifikaci na osoby, vozidla a ostatní objekty. Tím se výrazně sníží počet falešných poplachů. Smart funkce pro analýzu chování, překročení linie, detekce průchodu, detekce narušení oblasti, měření teploty, snímání SPZ,..

Venkovní kamera na dům může být s pevně nastaveným úhlem záběru obrazu nebo v provedení (PTZ) s nastavením živého náhledu kamer otáčením nahoru/dolů, do stran, motorický nebo fixní objektiv pro záběr hlídaného prostoru. Kamery mají velké využití a to zejména PTZ kamery pro bezpečnostní služby u obchodů, prodejen v nákupních centrech. 

Záznam se nahrává 24 hodin/den a je uložen několik dní/ týdnů 

Kamerový systém GDPR

Nikdo nesmí zasáhnout do soukromí jiného, nemá-li k tomu zákonný důvod. Zejména nelze bez svolení člověka.

  • narušit jeho soukromé prostory,
  • sledovat jeho soukromý život nebo pořizovat o tom zvukový nebo obrazový záznam,
  • využívat takové či jiné záznamy pořízené o soukromém životě člověka třetí osobou,
  • takové záznamy o jeho soukromém životě šířit.

Doba uchovávání záznamu kamerového systému

Musí být stanovena tak, že nepřesáhne dobu potřebnou k tomu, aby incident zaznamenaný kamerou bylo možno dále prošetřit a zajistit další nezbytné informace potřebné například k předání záznamu příslušným orgánům či pojišťovně. Takovou dobou je obvykle nejvýše 7 dnů, v případě příležitostně navštěvovaných prostor uvedených v odstavci 5 pak až 14 dnů. V odůvodněných případech může správce dobu prodloužit.

GDPR kamerový systém v bytových domech

Instalaci kamer musí vždy schválit shromáždění vlastníků bytových jednotek, popřípadě členové bytového družstva. Souhlas s umístěním kamerového systému vysloven většinou hlasů přítomných vlastníků, ideálně však získat souhlas od všech vlastníků. Společenství vlastníků jednotek či bytové družstvo se instalováním monitorovacího systému stává správcem osobních údajů. Je nutné se dohodnout s vlastníky, upozornit na to, že máte kamery v bytovém domě i nové obyvatele domu a všechny případné návštěvníky. Informace o provozu kamerového systému musí být umístěny na dobře viditelném místě. 

Instalované kamery mohou snímat vstupní dveře do budovy, chodby, vstup do výtahu, sklepy, kočárkárna, kolárna, schodiště, prostor ve výtahu, atd.

Nemohou zabírat vstupy do bytů jednotlivých vlastníků. To lze učinit pouze za souhlasu všech osob, které v bytě bydlí a to vlastník, členové domácnosti, nájemník. Dále nemohou kamery monitorovat sousedící bytové domy (vstup do objektu, dveře, okna,..). Záběr veřejného prostranství se musí minimalizovat.


Cena kamerového systému

IP kamerové sety (3 kamery) se záznamem, montáží a zaškolením se pohybují 20 000 - 25 000 Kč.

Jaký domácí kamerový systém? Pro dosažení co nejlepšího výsledku záběru hlídaného prostoru se volí z několika parametrů kamery a záznamového zařízení, zejména úhel záběru, rozlišení a funkce. Návrh vhodného systému pro splnění požadavků zákazníka vypracujeme po osobní domluvě.

Levný kamerový systém? Levný, neodborně namontovaný a nastavený kamerový systém není řešení. Kamery musí plnit svůj účel za každé okolnosti a se správným nastavením a volbou funkcí se dosáhne maximálního využití a bezstarostného provozu kamer. Kvalitní kamerové systémy za rozumnou cenu VÁM dodáme, namontujeme, uvedeme do provozu a zaškolíme VÁS.


IP Kamery Hikvision

IP KAMERY SET BRNO
IP KAMERY SET BRNO

Kamery Hikvision

IP KAMERY SESTAVA
IP KAMERY SESTAVA

IP Kamery Dahua

IP KAMERY DAHUA
IP KAMERY DAHUA

Brno | Brno a okolí | Vyškov | Slavko u Brna | Rajhrad | Pohořelice | Mikulov | Břeclav | Znojmo