ELEKTROINSTALACE, VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

REALIZACE ELEKTROINSTALACE NA KLÍČ

Elektroinstalace jsou nedílnou součástí moderního bydlení a podnikání. Bez správně provedených elektroinstalací bychom neměli záruku bezpečného a spolehlivého provozu elektrických zařízení. Pokud hledáte společnost specializovanou na elektroinstalace v Brně a okolí.

Společnost ELTRIGO s.r.o. s dlouholetou zkušeností v oboru nabízí komplexní elektroinstalační služby pro domácnosti i podniky. 

Kromě provedení nových elektroinstalací nabízíme také revize a údržbu stávajících elektroinstalací. Pravidelná údržba je klíčová pro zachování kvality a bezpečnosti elektroinstalací. V případě potřeby lze provést i rozšíření stávajících elektroinstalací dle požadavků zákazníka.

Spolupráce je založena na individuálním přístupu k zákazníkovi. Před zahájením prací je provedena důkladná konzultace, která zahrnuje analýzu požadavků, návrh řešení a cenovou kalkulaci. Snažíme navázat dlouhodobou spolupráci s každým zákazníkem, proto si klademe důraz na vysokou kvalitu provedených prací a spokojenost zákazníka.

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro elektroinstalaci v Jihomoravském kraji, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme a zajistíme kompletní realizaci vašeho elektroinstalačního projektu.


Kontaktní formulář 

Děkujeme, že jste se rozhodli nás kontaktovat. 

Otevírací doba ELTRIGO s.r.o. 

Pondělí - sobota 8 - 18 hod.

+420 774 321 190

info@eltrigo.cz

IČ: 17145635

Sídlo: Cvrčovice 104, Brno - venkov, 691 23 


Pro rychlé dotazy využijte odkaz níže.