ELEKTROINSTALACE, VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM - ALARM JABLOTRON | PARADOX | DAHUA

ZABEZPEČENÍ DOMU A FIRMY

Zabezpečovací systémy se používají jak v domácnostech, tak i v průmyslových a komerčních objektech. Hlavním cílem těchto systémů je snížit pravděpodobnost krádeží, neoprávněného přístupu, požárů nebo jiných nebezpečných situací. 

Základními komponenty elektronického zabezpečovacího systému jsou senzory, které reagují na specifické události nebo podmínky nejenom v případě, že se zloděj dostane přes bezpečnostní zámek. Například pohybové senzory detekují pohyb v určitém prostoru, případně na určitých místech, zatímco detektory dýmu nebo tepla reagují na přítomnost požáru. 

Dalšími důležitými součástmi jsou centrální řídící jednotka a alarm, které se spouští, když senzor detekuje nežádoucí událost. Elektronické zabezpečovací systémy mohou být také propojeny s různými dalšími zařízeními a technologiemi. Například může být integrována do systému kamera dohledu, takže lze v případě detekce nežádoucí události získat videozáznamy. Tyto systémy mohou také být propojeny s bezpečnostními agenturami nebo orgány činnými v trestním řízení, takže lze v případě potřeby okamžitě zasáhnout. Existuje mnoho výhod elektronických zabezpečovacích systémů. 

Jednou z nich je jejich schopnost nabízet neustálou ochranu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tyto systémy jsou také schopny poskytnout rychlou odezvu v případě detekce nežádoucích událostí a mohou umožnit vzdálené monitorování prostor pomocí chytrých zařízení. Další výhodou zabezpečovacího systému je jejich schopnost odradit potenciální zloděje nebo žadatele, protože vědí, že prostor je vybaven technologií a že jejich jednání bude zaznamenáno a spustí se siréna při neoprávněném vniknutí. 

To může snížit riziko napadení nebo škod nejen na majetku, ale i na lidském životě. V dnešní době je elektronický zabezpečovací systém prakticky nezbytnou součástí jakéhokoli objektu, který je ohrožen krádežemi nebo jinými bezpečnostními riziky. Tento systém poskytuje klid a jistotu, že majetek je chráněn a že se riziko nebezpečných událostí snižuje na minimum.

Poplachový zabezpečovací a tísňový systém určený pro detekci přítomnosti vstupu nebo pokusu o vstup narušitelem do hlídaného prostoru a následnou akustickou či optickou signalizaci. 


JABLOTRON BEZDRÁT

Elektrický zabezpečovací systém v bezdrátovém provedení do bytu

Jablotron bezdrát set
Jablotron bezdrát set

JABLOTRON SBĚRNICE

Elektrický zabezpečovací systém v sběrnicovém provedení pro dvougenerační dům

Jablotron sběrnice set
Jablotron sběrnice set

Zabezpečovací systém Brno
Zabezpečovací systém Brno
ELTRIGO s.r.o. - Elektroinstalace na Firmy.cz