ELEKTROINSTALACE, VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

ÚPRAVA ELEKTRICKÝCH VÝVODŮ KUCHYŇ

BRNO - VYŠKOV - SLAVKOV U BRNA

V kuchyni se často používá mnoho elektrospotřebičů a zařízení, které vyžadují připojení do elektrické sítě. Správná úprava elektrických vývodů je tak klíčová pro bezpečnost a plynulý provoz vaší kuchyně. 

Při plánování kuchyně je důležité správně umístit elektrické vývody tak, aby byly snadno dostupné a zároveň minimalizovaly riziko poškození vlivem vlhkosti nebo páry. Ideální je umístit vývody nad/pod pracovní plochu a vedle důležitých spotřebičů, jako je sporák, mikrovlnná trouba a lednice.

Výbava kuchyně může být energeticky náročná, a proto je důležité zajistit, aby elektrické obvody nebyly přetíženy. Při plánování kuchyně se poraďte s elektrikářem, který vám pomůže správně rozvrhnout obvody a rozmístit zásuvky, aby byla zajištěna dostatečná kapacita pro všechna vaše zařízení. V kuchyni je vysoké riziko stříkající vody nebo páry, která může proniknout do elektrických vývodů a způsobit požár nebo jiné problémy.

Při renovaci kuchyně nebo instalaci nových vývodů je důležité používat správné kabely a zásuvky pro daný účel.

Správná úprava elektrických vývodů pro zařízení v kuchyni je klíčová pro bezpečnost a pohodlí vaší domácnosti. Dodržováním uvedených tipů minimalizujete rizika spojená s elektrickými zásuvkami a zajišťujete správný a bezproblémový provoz vaší kuchyně.

Led osvětlení kuchyně
Led osvětlení kuchyně
  • Zapojení spotřebičů v kuchyni (trouba, varná deska, digestoř,) -500 Kč/ks
  • Přemístění vývodů výřez drážek + sekání (30x30mm) - 230Kč/m
  • Vykroužení kapsy pro krabici do průměru 80mm vč. sádrování - 70Kč(Ks
  • Tahání kabelů CYKY 3x2,5, CYKY 3x1,5 vč. sádrování - 30Kč/m
  • Zapojení zásuvky a vypínače - 100Kč/Ks